Hizmetlerimiz

Ofis ve bahçe ahşap mobilyaları

Ofis ve bahçe ahşap mobilyaları

Genel olarak ofis mobilyaları iş yerlerinde ve ev ortamında kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan kolaylıkla taşınabilen eşyalardır.

Mobilyalar, tasarımlarına göre birçok çeşide ayrılmaktır. Ofis mobilyaları, çocukları yönelik mobilyalar, evlere göre tasarlanan mobilyalar ve bahçe mobilyaları şeklinde olmaktadır. 

Ofis mobilyaları tasarımlarıyla iş yerlerinde göze hitap etmektedir. Trend Ahaşp olarak Ofis mobilyaları sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutma gayreti içerisindeyiz. 

Firma olarak ofis mobilyaları kapsamında yönetici mobilyaları, doğal kaplamalı, lake, laminant, cam olarak ayrıca çoklu çalışma grupları, yönetici ve personel çalışma koltukları, büro mobilyası, kanepe ve bekleme grupları, çelik dosya, soyunma dolapları, kartoteks dolapları, metal ofis masa ve dolapları, compact arşivleme sistemleri, ahşap ve metal aksesuarlar, sehpalar, askılıklar, kürsülerin satışını devam etmekteyiz. 

Trend Ahşap olarak ofis mobilyaları alanında gelişen teknolojiyi takip ederek bu yenilikleri ürün çeşitlerimize de yansıtmaktayız.

Ofis mobilyalarına yönelik işlerde teknoloji ne kadar gelişirse kullanılan malzemelerde o kadar değişiklik gösterebilmektedir. 

ÖRNEK MODELLER

teak  bahçe mobilyaları
teak bahçe mobilyaları
teak  bahçe mobilyaları
rattan  örme bahçe salıncağı
Ofis calışma masası  tek parca ceviz
Bahçe Mobilyası
toplantı salonu
bistro zemin thermowood cam  uygulama
mese yemek masası ve sedir takımı
iroko  yemek masası
Ofis calışma masası
iroko  yemek masası
iroko thermowood yemek masası lamine
afromozya bahçe Mobilyası
iroko thermowood bahçe Mobilyası
iroko thermowood bahçe Mobilyası

Fiyat ve projeleriniz için

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0501 360 34 61