Hizmetlerimiz

Ahşap yapı tasarım ve uygulama

Ahşap yapı tasarım ve uygulama

Ahşap, insanlar tarafından kullanılan en eski yapı malzemelerinden biridir. Modern anlamda ahşap yapılar ilk olarak 20. yüzyıl başlarında Almanya’da yapı yönetmeliklerinde yer almış, daha sonra birleşim araçlarının da gelişmesiyle birlikte oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle geliştirilen sentetik tutkalın birleşim aracı olarak kullanılmasıyla, köprü, spor salonu vb. büyük yapı sistemlerinin de ahşap ile yapılabilmesine imkan sağlamışır.

Ahşap materyaller peyzaj mimarisinin önemli elemanlarından birisidir. Fiziksel açıdan sağlam olmaları, kolay işlenebilir olmaları, renk, form ve doku çeşitliliği sunmaları, çevreye dost bir malzeme olmaları, doğa ile uyum oluşturmaları ve maliyetlerinin düşük olmaları ahşabın peyzaj mimarisinde tercih edilmesinin en başta gelen sebeplerindendir.

Sevdikleriniz için Zamansız ve Kalıcı Bir Miras : Ahşap Evler

Ahşap Evler, Ahşap Ev Projeleri hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz! Doğaya daha yakın olmaya izin veren ahşap ev modelleri aynı zamanda modern hayatın konforunu da sağlar. Ahşap ev projeleri, estetik çekiciliğe sahip en ekolojik yapılardır. Doğayla doğrudan temas halinde yaşama duygusu insanları ahşap evlerde yaşamaya yöneltmiştir. Ahşap bir evin çevre ile mükemmel uyumu ve ahşabın diğer inşaat malzemelerinden kaliteli ve dayanıklı olması ahşap evleri cazip hale getirmektedir. Tek katlı, 1,5 katlı yada dubleks muhteşem Ahşap Ev Projelerimiz ile Ahşap Yapıların büyülü dünyasında yerinizi alın! 

Çevreyle uyumlu yaşam anlayışının giderek arttığı günümüzde çevre dostu bir malzeme olmasından ötürü ahşap uygulamalarının önemi de giderek artmaktadır.

ÖRNEK MODELLER

Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı
Ahşap Yapı

Fiyat ve projeleriniz için

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0501 360 34 61