Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1989 tarihinde istanbulda genelinde inşaat sektörü ile başlamıştır. 1996 tarihinde içmekan ahşap kaplama - kamelya - pergole - veranda - kış bahçesi - ahşap merdiven ve sundurma imalatına başlayan TREND AHŞAP ®; 2010 yılında güncellenerek dış mekan tropikal ahşap ile havuz kenarı - sauna - cami kapısı - minber kürsü ve oyma uygulamalarını sunduğu hizmetlerine eklemiştir. Günümüz tarihinde TREND AHŞAP® iç mekan ve dış mekan kaplama adına birinci sınıf hizmet sunuyoruz.


Trend Ahşap® olarak misyonumuz; ahşap uygulamanın olduğu tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan, sürekli genişleyen ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.


Trend Ahşap® olarak  vizyonumuz; Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile ahşap uygulama alanında sektörde öncü rol üstlenmek, yüksek hızda en kaliteli ve en ekonomik hizmeti verebilmek için yeni teknolojiler geliştirmek, sürekli genişleyen ve yenilenen makine parkuru ile beklentilerin ötesine geçmek, mevcut pazarda sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde yer alabilmek.

Kalite Politikamız
Trend Ahşap® ; ahşap uygulama sistemlerinde beklentilerinin de üstünde en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmektir.

Bunun için;

  • Sektörde önde gelen firmalar arasında yer almak,
  • Kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak,
  • Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli geliştirmek,
  • Çalışanların görevlerini zamanında, inanarak ve sonradan düzeltmeye gerek kalmayacak şekilde yapmalarını sağlamak,
  • Öneren, düzelten ve geliştiren kişilerle, zevkle çalışılan mükemmel bir iş ortamı oluşturmak.


Böylece;Müşterilerimiz başta olmak üzere tüm kişi ve kurumlarca firmamızın benimsenmesini sağlamaktır.

MARKA TESCİL BELGEMİZ

Marka Tescil Belgesi

Fiyat ve projeleriniz için

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

0501 360 34 61